O firmie

Historia firmy

Założona w 2008 r. Firma KPART Mechanika jest firmą prywatną i ma znakomite doświadczenie w produkcji elementów zespołów napędowych oraz przekładni zębatych. KPART Mechanika współpracuje ze wszystkimi sektorami przemysłu. Jesteśmy otwarci na rozszerzanie oferty w dalszych obszarach; drukarstwo, górnictwo, przemysł morski, rolnictwo, leśnictwo, energetyka, a nawet w maszynach budowlanych. Oferujemy szeroki zakres usług CNC: szlifowanie, obróbkę skrawaniem, frezowanie, toczenie itp. Nasze obecne kontrakty umożliwiły nam rozwój. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami pod powyższym adresem lub za pośrednictwem naszej strony internetowej tutaj na naszej stronie kontaktowej.

Misja firmy

Misją Firmy KPART MECHANIKA jest stworzenie światowej klasy zakładu konstrukcyjno-produkcyjnego elementów napędowych i wytwarzanie produktów najwyższej jakości poprzez: - specjalizację w napędach mechanicznych, - wprowadzenie nowych technologii, - sprawną organizację, - szkolenia i rozwój osobisty personelu. Wyróżnia nas szybkie reagowanie na potrzeby odbiorców w oparciu o dokumentację własną lub powierzoną przez klienta. Silnie budujemy kulturę organizacyjną zorientowaną na kreatywność, innowacyjność oraz nowe technologie. Największą aspiracją naszej firmy jest nowoczesny park maszynowy, a największym atutem są pracownicy. To dzięki ich potencjałom jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym zadaniom.

Technologie

Postęp zaawansowanych technologii to najlepszy napęd do połączenia doświadczeń, precyzji i dokładności w projektowaniu. Stała gotowość do innowacji i ścisła współpraca z różnymi uczelniami zapewniła nam niezawodne działanie naszych produktów.

 

 

 

Wizja firmy

Kpart Mechanika: sposób patrzenia w przyszłość. Wizją Kpart jest oferowanie klientom skutecznych i nowatorskich rozwiązań powstających w oparciu o nowoczesne technologie. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową jako zakład realizujący kompleksowe zamówienia i projekty w zakresie produkcji przekładni zębatych i elementów napędowych oraz obróbki CNC. Naszą ambicją jest przedsięwzięcie stanowiące wyzwanie z myślą inżynierską.

W Kpart dążymy do pogłębiania wiedzy, aby być zawsze o krok przed innymi, budować pozycję na rynkach międzynarodowych dając gwarancję stabilnego wzrostu. Do realizacji Wizji jest potrzebna strategia oparta na filozofii: Innowacyjność, Internacjonalizacja, Inwestycje, w której Innowacyjność ma znaczenie fundamentalne, bo dzięki niej możemy odkrywać nowe pomysły w dowolnym miejscu na świecie.

Innowacyjność
Postrzegamy Innowacyjność jako proces nieustannego postępu technologicznego obejmujący kolejne fazy: realizacja projektu, rozwój.

Internacjonalizacja
Coraz silniejsza obecność na rynkach międzynarodowych pociąga za sobą konieczność do działań. Kpart dostosowuje się do rynku, aby skutecznie funkcjonować z każdym klientem w zakresie produkcji przekładni zębatych i elementów napędowych oraz obróbki CNC.

Inwestycje
Nieustanny postęp technologiczny stał się impulsem do działalności inwestycyjnej, która doprowadziła do stworzenia nowych procesów technologicznych i produktów. Jest to napędzający wzrost i rentowność, co pozwala na skuteczną realizację procesów wdrażania, doskonalenia nowych produktów i koncepcji inżynierów.

Nasze Motto

„Sukces w biznesie to małe kroki, które robisz do przodu. Są dużo lepsze niż te duże, które tylko planujesz”.