Usługi dla przemysłu metalurgicznego.
Koła zębate oraz przekładnie walcowe i kątowe.
KPART Mechanika – producent kół i przekładni zębatych

Technologie stosowane w procesach realizowanych projektach 

Produkcja detali wymaga zastosowania najlepszej jakości materiałów oraz technologii obróbki. Firma produkuje również wiele detali eksperymentalnych, w dziedzinie przekładni zębatych, kół zębatych, co daje nam podejście do skomplikowanych projektów.

Pomyślne rozwiązania produkcyjne dostosowane do własnych potrzeb

Realizujemy zamówienia na pojedyncze sztuki lub zapewniamy na skalę masową. Nasze produkty mają zastosowania w wszystkich sektorach przemysłu. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które oszczędzają czas i ograniczają koszty produkcji co gwarantuje Klientom najwyższą jakość usług.

                                      Zespoły napędowe i przekładnie dla przemysłu

Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwiązań zębatych, co powoduje, że nasze produkty i usługi, możliwości produkcyjne i technologiczne znajdują zastosowania w niemal wszystkich sektorach przemysłowych na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wymagające oczekiwania Klientów. Oferujemy nie tylko uzębienia.

Poprzez nasze niezwykle szerokie spektrum precyzyjnych obrabiarek oraz bogate doświadczenie naszych pracowników jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać bardzo złożone komponenty. W uzupełnieniu do produkcji dużych serii, specjalizujemy się również w produkcji prototypów lub poszczególnych części, dlatego współpracujemy zarówno z wielkimi firmami, korporacjami, jak i małymi przedsiębiorstwami.

 

Know-how

Aby utrzymać i wzmocnić naszą pozycję jako czołowego producenta kół zębatych i przekładni, spełniamy aspiracje klientów na rynkach krajowych i eksportowych. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez terminowość dostaw, rzetelność i profesjonalizm. Energicznie dążymy do radości naszych klientów i zainteresowanych stron, którzy są naszym najwyższym celem, poprzez dążenie do doskonałości i innowacji dzięki zaangażowanej pracy zespołowej. W tym celu będziemy inwestować w rozwój technologiczny, metody produkcyjne, ciągłe kształcenie, orientację osiągnięcia praktyk biznesowych, co pozwoli nam zabłysnąć na rynku globalnym.

Zapraszamy do współpracy!
KPART MECHANIKA
Bachorzew, ul. Polna 10
63-200 Jarocin, woj. wielkopolskie
NIP:6172172629